Canbar Büyüleri

büyü yapan medyumlar

Canbar Büyüleri

Bir insanı, sevdiğinden ayrı kalmak kadar üzen bir şey olamaz. Bazen, yaşanan ayrılıklar insanlarda o kadar derin etkiler ortaya çıkarır ki hayattan soğuma, insanlardan uzaklaşma ve en sevdikleri şeylerden bile keyif alamama gibi durumlar görülebilir. Fakat sevdikleri kişileri geri kazanmak veya sevdikleri kişilerin ilgisini çekmek isteyen kişilerin çok eski zamanlardan bu yana canbar büyüleri ile bunu başardıkları da bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi büyülere inanmamaktadır veya böyle bir büyünün olduğundan bile habersizdirler. Fakat büyülerin ne denli etkili olduğu binlerce kez yapılan uygulamalarla kanıtlanmış ve özellikle canbar büyüleri ile sevdiklerine kavuşan kişiler bunun en büyük göstergesi olmuşlardır. Bu tip büyülerde insanlar kendilerini yormadan kısa zamanda sevdikleri kişilerin fikirlerini değiştirmeyi ve kendilerine karşı sevgi hissi beslemelerini sağlayabilirler. Aslında anlatıldığında kulağa kolay gelse de gerçekte hiçte kolay değildir ve uygulama aşamasında büyük bir deneyim gerektirir. Basit bir ceylan derisinin üzerine hem büyüyü yaptıran kişinin hem de büyü yapılan kişilerin isimleri yazılıp daire için alınır. Ancak işin zor olan yanı bundan sonradır. Çünkü canbar büyülerinde kullanılacak olan özel dualar ve Ayet-i Kerime’ler, büyünün etkisini arttıracak olan güçlü yardımcılardır. Ancak çoğu kişinin birleştiği bir fikir vardır ki oda bu büyünün kesinlikle deneyimli kişiler tarafından uygulanmasıdır.

Çünkü bazı acemi kişiler, canbar büyülerini yaparken herhangi bir dua veya ayet okumanın yeterli olacağını düşünüp, hata yaparlar. Buda büyünün kesinlikle etki göstermemesine ve hem emeklerin boşa gitmesine hem de insanların hayal kırıklığı yaşamalarına neden olmaktadır. Canbar büyüleri gibi özel büyülerde amaç her zaman için insanların sevdikleri kişilerle biraraya gelerek eski mutlu günlerine geri dönmelerini sağlamak olduğundan, işin sonunda sabırla beklemek çok büyük önem arz etmektedir. Farklı isimlerle anılan fakat aynı amaca hizmet eden birçok farklı büyü çeşidi olduğunu bilen insanlar, kararsız kaldıkları durumlarda mutlaka bir medyuma danışarak hangi büyüyü kullanmaları gerektiği konusunda yardım almalı ve medyumun kendilerine vereceği bilgilerden dışarı çıkmamalıdırlar. Sadece canbar büyüleri değil diğer tüm büyüler içinde bu durum geçerlidir ve işin sonunda yanlış seçim yapıp hayal kırıklığı yaşamamak için bu adım atlanmamalıdır.

20 Yorum “Canbar Büyüleri

  1. mantıken zor gibi ama medyum bedirhan hoca benim hayatımda zor olan çok imkansızı büyü yaparak çözmeyi başardı.canbar aşk büyüsü yaptırmak için medyum bedirhana ulaş istersen bi konuş.eğer hepten imkansızca söyler zaten. medyum bedirhan hayal satmıyor.

 1. büyüye bu gibi şeylere hiç inanmazdım.ta ki kendi çabamla sosyal statümle dişiliğimle yapamadığımı medyum cihangir başarana kadar.medyum cihangire aşk büyüsü yaptırarak uzun zamandır peşinde koştuğum personelim olan delikanlıyı kendime aşık etmeyi başardım. önce biraz burulduğumu inkar edemem sevdiğim hoşlandığım erkeği kendim tavlayamamış olmak beni incitti ama canbar aşk büyüsünden sonra yaşadığım aşkın keyfi bana bu incinmişliğimi unuttumaya yetti.cihangir hocayla görüşmek için 0535 634 96 47 arayabilirsiniz.

 2. canbar aşk büyüsü yapan medyumlar arasında armağan hocanın ünlü olduğunu okudum. forumlarda sitelerde armağan hocadan memnun kalanlar var. ben de bu siteye sormak istedim. canbar aşk büyüsü yaptırmak için armağan hocayı tavsiye eder misiniz?

  1. canbar aşk büyüsünü yaptırman için armağan hocayı tavsiye ederim.benim yaptırdığım canbar aşk büyüsü 3 günde adamı kapıma getirdi.armağan hocayla görüş numarası 0538 331 72 11

 3. medyum bedirhan süper bi medyum arkadaşlar.beni defalarca reddeden benden sürekli kaçan fiziksel olarak bile beni cazip bulmayan, suratıma karşı sen hiç aynaya baktın mı istediğim kadını elde edebilirim 1,40 boyunla neyine güvenip bana teklif ediyosun diyerek kadınlık onurumu inciten erkeği canbar aşk büyüsüyle peşimde dolandırmaya başladım.neden bilmiyorum ama sana aşık oldum.deliriyorum nolur söylediklerimi unut diye mesaj attı.onu biraz daha süründürdükten sonra kabul etmeyi düşünüyorum.canbar aşk büyüsü için medyum bedirhandan iyisi yok.

 4. internetten tanıdığım kendini medyum olarak tanıdığım bir kişiye canbar aşk büyüsü yaptırmak için para gönderdim.canbar aşk büyüsü 7 gün sürer bekle dedi sonra beni tehdit etti korkumdan tekrar arayamadım.sevdiğim erkeği aşık etmek için kendi kendime canbar aşk büyüsü yapmaya karar verdim. canbar aşk büyüsü nasıl yapılır?

  1. yaşadığın kötü deneyim için üzgünüm evet bazen dolandırıcı hocalar tarafından dolandırılıyoruz bunlar olabiliyor. bence sıkma canını çünkü bu sitede medyum tavsiyeleriyle birbirimize destek oluyoruz.ben canbar aşk büyüsü için bedirhan hocayı tercih etmiştim.canbar aşk büyüsü 7 günde etki ederek beklediğim mutluluğa kavuşmamı sağladı.

 5. canbar aşk büyüsü nasıl etki eder diye kafamı kurcalıyordu.armağan hoca canbar aşk büyüsünü kişiye özel yöntemlerle yapıyor.benim durumum karmaşıktı.ikimiz de ayrıldıktan sonra başka ilişkilerimiz vardı ama canbar aşk büyüsüyle yeniden bir araya geldik.

 6. her zaman iyi niyetli kişiler kurban olur. sevgilimin yurt dışına çıkmasına iyi niyet gösterdim.tatil yapmak istedi anlayışlı oldum.bedelini terk edilmekle ödedim.eğer sevgilim iyi niyetimi suistimal etmişse ben de onu insan üstü güçlerle boynuna tasma takmalıyım diye düşündüm.haksız mıyım… daha önce papaz büyüsü yaptırdığım medyum bedirhana canbar aşk büyüsü yaptırarak sevgilimi benden ayrıldığına pişman ettim.yine beraberiz eskisinden daha sıcak daha bağlıyız.canbar aşk büyüsü cidden çok kalıcı.. bedirhan hocayla görüşmek isterseniz 0535 636 85 23 ü arayın.

 7. acı çekiyorum acım hiç dinmiyor . desteğe ihtiyacım var.hocam bana yardım edin çok aşığım ,aşkımdan ölüyorum fiziksel acıya dönüştü artık geceleri nefes alamıyorum. bu canbar aşk büyüsü dediğiniz büyü sevdiğimi sevgilim yapar mı

  1. canbar aşk büyüsüyle aşk bunalımından çıkabilirsin.ben çok geceler ağladığım gündüzleri zombi gibi gezdiğim aşık olduğum erkeğe canbar aşk büyüsü yaptırdım.benim canbar aşk büyüsü için çalıştığım medyum bedirhan.medyum bedirhan 7 günde canbar aşk büyüsüyle acılarımı dindirdi.kısaca cevap vereyim , medyum bedirhana yaptırdığın CANBAR AŞK BÜYÜSÜ SEVDİĞİNİ SEVGİLİN YAPAR…

 8. cihangir hoca canbar aşk büyüsünde uzman medyum arkadaşlar. bazı hocaların verdiği pahalı fiyata karşın en uygun papaz büyüsü fiyatını cihangir hocadan aldım.konuşamadığım beni reddeden yeniden olmaz hatamdın pişmanlığımsın karşıma çıkma diyen kızı kendi ayağıyla tıpış tıpış canbar aşk büyüsü etkisiyle getirdim.cihangir hoca umudumu boşa çıkarmadı.hayal kırıklığına uğramadım.o kadar ters laf duyduktan sonra şu anda o kızın üzerimde benim gömleğimle mutfakta kahve yapıyor oluşundan daha büyük ego tatmini yok ya yok

  1. valla sana helal olsun sana koçum bende benzer durumdayım kızın birini bi türlü tavlayamıyorum. sanırım canbar aşk büyüsü benim de derdimin ilacı.cihangir hocanın numarasını yazar mısın

 9. kimsenin sizi görmemesi demek bağırdığınızda kimsenin sizi duymaması demektir…
  sevgilime güvenip arabayla ıssız bi yere çektik orda ilk kez bana sahip oldu. o günden sonra ben ciddi ilişki yaşadığımızı düşündüm evleniceğimizi düşündüm ama o benden soğudu benden bıkıp bıraktı.beni sevmediğini söylüyor . işin kötüsü o günden beri o kişiye aşığım. canbar aşk büyüsüyle onu kendime aşık edebilir miyim hangi medyuma bunun için para gönderirsem amacıma ulaşırım?

  1. sote yer olayının sende travma yapmayıp sevgi uyandırmasına şaşırdım.ben kendim ayrıldığım eski sevgilime yeniden dönmek istemiştim ama o bu arada başkasıyla beraber oluyordu.internet sitesinde ünlü medyum olduğunu görüp aradığım cihangir hoca canbar aşk büyüsü yaparak eski sevgillimin yeni ilişkisini bitirerek bana dönmesini sağladı.sende cihangir hocaya canbar aşk büyüsü yaptırabilirsin.

 10. CANBAR AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR VİDEOSU İZLEDİM.ÜNİVERSİTE OKUYORUM AİLEMDEN GELEN PARA AZ.SEVDİĞİM KIZI ETKİLEMEK İÇİN CANBAR AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM.AİLEMDEN BUNUN İÇİN PARA ALAMAM.EVDE CANBAR AŞK BÜYÜSÜ YAPABİLİR MİYİM?

 11. canbar aşk büyüsü yapan medyumlar arasında cihangir hoca gibi gerçekten başarılı sonuç veren büyü uzmanı varken havanda su dövmeye ne gerek var

 12. youtubedan canbar aşk büyüsü nasıl yapılır videosu izledim.kendi çapımda denedim.sonra dikkatimi çekti başka siteden okuyunca gördüm.önce gusül almak lazımmış ve daha bir çok büyü işlemini yanlış yapmışım.çok korkuyorum lütfen bana yardım edin.başıma bela alır mıyım.medyum baransel hocaya ulaşmak istiyorum o günden beri çok kötü rüyalar görüyorum.canbar aşk büyüsünü uğruna yaptığım adam da eskiden iyi kötü telefonlarıma çıkardı şimdi beni whatsapptan engelledi.çok çaresiz kaldım.kendim halledeyim derken başıma iş aldım.medyum baransel bey beni kurtarsın nolur bana numarasını verin.

 13. herkeze selam.ben hüsna.bu yıl üniversiteyi kazanamadım.liseden çıktığım sevgilim üniversite için şehir dışına çıkacak.biraz soğudu gibi . önünde onu bekleyen yeni gelecek onu heyecanlandırıyor ben sanki arkada kalmış gibiyim.cihangir hocaya canbar aşk büyüsü işlemi başlattım bugün.çok heyecanlıyım umarım sonuç alırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir