Papaz Büyüleri

büyü yapan medyumlar

Papaz Büyüleri

Büyülere ilgi duyup veya büyüler hakkında araştırma yapıp papaz büyülerinin namını duymayan yoktur.  Çünkü bu büyü sadece kara büyüler arasında değil tüm büyüler arasında gerek etkisi gerekse uygulama şekilleri ile farklı bir yere sahiptir. Çünkü bilinen en eski büyülerden biri olduğu belirtilen papaz büyülerinde özellikle medeniyetin henüz olmadığı dönemlerde hayvanların hatta insanların bile kurban edildikleri uygulama şekilleri mevcuttu. Bu büyüde özellikle kötü amaçlar güdülmekte ve genellikle yapılan büyüden sonra sevilmeyen insanların zarar görmeleri amaçlanır. Etkilerine bakıldığında insanlara akıllara durgunluk veren sıkıntılar yaşattığı gözlenen papaz büyülerinde her aşamada çok iyi düşünüp ona göre hareket etmekte fayda vardır. Çünkü bu büyü çok güçlü olduğu kadar aynı zamanda da çok riskli bir büyüdür. Özellikle uygulama aşamasında yapılacak yanlış işlemler veya atlanacak adımlar hem büyü yaptıran kişileri, hem büyüyü yapan kişileri hem de büyü yapılan kişileri büyük bir risk altına atabilir. Günümüzde bazı medyumlar yüksek risk içeren ve gerçekten de yüksek bir tecrübe gerektiren papaz büyülerini uygulamaktan kaçınmaktadır. Özellikle mesleğe yeni başlayan ve henüz yeterli bilgi birikime sahip olmayan kişilerin papaz büyülerini kesinlikle denememeleri uzmanların en önemli tavsiyesidir.

Etkisi altına aldığı kişileri inanılmaz bir şekilde etkilemeyi başaran bu sıra dışı büyünün birçok uygulama alanı ve birçok uygulama şekli olduğu da bilinmektedir. Ancak en çok kullanım alanının insanların sevmedikleri kişilere sıkıntılar vermek olduğu tahmin edilmektedir. Eğer çevrenizde son derece sağlıklı ve mutlu olan insanların bir anda ortada hiçbir geçerli sebep yokken çaresiz hastalıklara yakalandıklarına veya içine kapanık kişilere dönüştüklerine tanık olduysanız, onları hemen bir medyuma yönlendirip herhangi bir papaz büyülerinin etkisi altında olup olmadıklarını kontrol ettirmeleri konusunda uyarmalısınız. Hatta bu büyünün etkisi bazen o kadar büyür ve amacı dışına çıkar ki, büyünün etkisi altındaki kişiler istenenden daha fazla sorunlar yaşar hatta sonu ölümle sonuçlanan hastalıklarla başetmek zorunda kalabilirler. Bu nedenle eğer amaç sadece sıkıntı vermek ise, papaz büyülerinden istenen etki alındıktan sonra hemen büyü bozma işlemi ile büyüye bir son verilmelidir.

21 Yorum “Papaz Büyüleri

 1. arkadaşlar süryani büyüsü nedir, papaz büyüsü mü daha kuvvetli süryani büyüsü mü? eski kocamın oğluma etkisi çok fazla.eski eşim daha önce hırsızlıktan hapis yatıp çıktı.oğluma çok etki ediyor.oğlumu da kendine benzetmesinden korkuyorum.lafım sözüm geçmiyor oğluma.bunun için eksi kocama büyü yaptırarak oğlumdan uzak tutmaya karar verdim.cihangir hocanın adını arkadaşlarımdan duydum.numarasını da aldım konuştum.cihangir hoca durumuma bakım yaptıktan sonra papaz büyüsü etkisi uzun sürer süryani büyüsü daha kısa sürede kalıcı olur dedi düşünmek için zaman istedim.papaz büyüsü yaptıranların yorumlarını merak ediyorum.sizce süryani büyüsü mü yaptırmalıyım

  1. cihangir hoca sana süryani büyüsünü uygun gördüyse süryani büyüsü yaptır demek ki senin durumuna daha uygun.ben cihangir hocama uzun zamandır hayatımda ayağıma engeller takıldıkça sorunlarımı çözmek için büyü yaptırıyorum.cihangir hocanın hata yaptığını görmedim.

 2. kocam çok değişmişti kocamdaki olumsuz değişiklikleri anlayamadım uzun süre de oluruna akışına bıraktım.insanlık hali geçer dedim ama evden ayağını kesti bana ve çocuklara kötü davranmaya başladı.teyzemin aklına uydum kocama muska yaptırayım diye tanıdığı hocaya gittim işler hepten sarpa sardı.adam daha kötü oldu ama bir kere büyü işine girince insan araştırmaya da başlıyor.internette araştırırken gördüğüm armağan hocayı arayıp durumu anlattım. eltim evet eltim kocama papaz büyüsü yaptırmış.akraba değil yılan… armağan hoca kocama yapılan papaz büyüsünü bozdu ama ben bu sırla nasıl yaşarım bilmiyorum.

  1. medyum bedirhan para konusunda anlayışlı bir insan.bir yıl önce papaz büyüsü yaptırdığım medyum bedirhana daha sonra canbar aşk büyüsü de yaptırdım.etkileri hala devam ediyor.bazı medyumların yaptıkları büyü kısa sürede bozulabiliyor çünkü buna da dikkat etmek lazım.

 3. arkadaşlar benim sorum daha değişik.ben kendim için değil üst komşum için papaz büyüsü yaptırmak istiyorum.üst komşum şeker hastası 55 yaşında bir kadın. 55 yaşında ama 70 yaşında görünüyor.yılların eziyeti çok çektirmiş kadın çok çökmüş.kocası ve kızı ona çok eziyet ediyorlar. çünkü adamın başka ilişkisi varmış onunla evlenmek istiyor.bizim komşu kadın da gidecek yerim yok param yok mesleğim yok cahilim diye boşanmayı kabul etmiyormuş.tüm olay bu aslında.kadının eziyet çekmekten yediği dayaklardan hali kalmamış.evde kadına yemek vermiyorlar desem yeridir.çoğu zaman kocası işe kızı okula gidince yemeğe bana gelir.buna çözüm bulabilir miyim?ben üst komşum için papaz büyüsü yaptırabilir miyim?

  1. herkes kendi yaptırdığı büyünün etkisini ve sürecini bilir.ben armağan hocaya kocamın üvey babası şeytani papaz büyüsü yaptırmak zorunda kaldım.mantıken bakarsan ben de başkası için papaz büyüsü yaptırdım ama başkası adına papaz büyüsü yaptırıp yaptıramayacağını bence burdaki kimse bilmez.armağan hocaya danışmalısın.

 4. papaz büyüsü yaptıranların yorumlarına güvenerek aradığım bedirhan hoca herkesin yorumunu haklı çıkardı.benim durumum karmaşıktı.kötü amaçlı papaz büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim.fazla zamanım yok papaz büyüsü kaç günde tutar diye sordum. normalde papaz büyüsü 21 günde tutar ama sana kişiye özel papaz büyüsü çalışması yapalım dedi çok şükür 7 günde papaz büyüsü yaptı.bir sürü hoca az zamanım var deyince birşey yapamam cevabı vermişti.

 5. ucuza papaz büyüsü yapan hoca ararken pahalıya mal oldu.cihangir hocayı bulana kadar baya dolandırıldım. papaz büyüsü yaptıranların yorumlarından yola çıkarak cihangir hocaya başvurmak hayatımın en doğru kararıymış.

 6. baransel hocama çok teşekkür etmek için buraya yorum yazmak istedim.papaz büyüsü gerçekten yapılan kişinin hareketlerine etki etmemizi sağlıyor.insan gibi konuşmaktan anlamayan eski karımı elimden kaza çıkmadan zapt etmem papaz büyüsüyle oldu.medyum baransel olmasa bugün ben belki o kadın eşek sudan gelinceye kadar dövmüştüm.neyse ki papaz büyüsüyle eski karım hayatımdan çıktı.medyum baransele papaz büyüsü yaptıran benim çilekeş anamın da hakkını yiyemem tabii

 7. papaz büyüsü nasıl bozulur forumlarına girdim net bilgi bulamadım.papaz büyüsü etkisinde olduğunu düşündüğüm bir arkadaşım var.ben daha önce birkaç falcıya gittim ama hiç büyü yaptırmadım büyü bozdurmadım yani hocayla büyücüyle medyumla işim olmadı.o yüzden hocayla konuşmaktan korkuyorum.papaz büyüsünü evde bozmanın yollarını bilen varsa bana caykovski78@***** dan ulaşsın

  1. yav kendi kendine papaz büyüsü yapmak isteyen mi ararsın evde papaz büyüsü nasıl bozulur diyen mi ararsın… ben kızkardeşime eski kaynanasının yaptırdığı papaz büyüsünü armağan hocaya bozdurdum.bence kendin uğraşma, armağan hocayı ara 0538 331 72 11

 8. evimde hırsızlık yapan akrabamı ihbar etmeme kararı aldık eşimle beraber bu kararı aldık ama içimin hırsı dinmedi.evime aldığım akrabamın ihanetini affedemiyorum.maddi manevi zararımı ödemesi maddi yolla mümkün değil yani çaldıklarını ödeyecek maddi durumu yok.ben de ona kara papaz büyüsü yaptırmak onu mahvetmek onun zor durumlara düştüğünü görmek istiyorum. hangi hoca kuvvetli şeytani papaz büyüsü yapar.net söylüyorum amacım çiçek böcek iyilik aşk filan değil papaz büyüsü etkisi altında sürünsün mahvolsun istiyorum.kara papaz büyüsü yapacak cesarette güçte olan hoca kim???????

 9. mesajını okudum çok öfkeli çok hırslı şimdi ne desem boş veya yanlış anlarsın.medyum bedirhan gerçekten papaz olduğu için istediğin kara papaz büyüsünü kötü yıkıcı etki edecek şekilde yapabileceğini düşündüğüm tek kişi medyum bedirhan .o yüzden numarasını da vereyim 0535 636 85 23

 10. kızım yurt dışına üniversite okumaya gitmek istiyordu ama ben istemiyordum kızımın başına bişeyler gelmesinden endişe ettiğim için vazgeçirmeye çalıştım.ikna edemedim vazgeçmedi.cihangir hocaya yaptırdığım papaz büyüsü sayesinde kızım bu yılda evde . yeniden sınavlara hazırlanıp aynı şehirde bir ünv kazanmaya karar verdi.en güzeli de kızım kendi kendine karar verdiğini sanıyor.ben papaz büyüsü etkisiyle olduğunu biliyorum.cihangir hocama minnettarım bir anne olarak ellerinden öpsem az gelir.

 11. samsun meydumları arasında etkili papaz büyüsü yapan sonuç veren meydum bulamadım.tavsiye edilen medyum isimeleri arasında armağan hocayı çok görüyorum biriniz de numarasını yazsın da arayalım.

 12. dolandırıcı medyum yorumlarına aldanmamak lazım bu siteyi o yüzden sevdim açıkçası.ben de kalıcı papaz büyüsü için armağan hocayı tavsiye ediyorum.

 13. kızım uyuşturucu kullanan biriyle görüşmeye başlamış.kızımı da kendi yoluna çekmeye kalktı o şerefsiz zibidi.kızım o çocuktan ayrılsın diye köye bile gönderdik o çocuk kalkıp gitmiş ne yapıp ettiysek kızı kurtaramıyorduk.ben eskişehir medyumları arasında gerçek medyum yorumlarını okuyarak medyum baransel hocaya ulaştım.medyum baranselin papaz büyüsü 21 günde etki etti.kızım kendi kendine düştüğü yanlıştan çıkmak için gelip bize yalvardı nolur beni kurtarın ben çok pişmanım neler yapmışım diye.aile olarak istediğimizi veren medyum baransele çok kıymet veriyoruz.

 14. eski kocam aptalın tekiydi boşandıktan sonra da bana karısı muamelesi yapmaya çalışıyordu. itirazlarımı filan hiç dinlemedi.abimi bile bıçakladı çok korkuyordum kadın cinayetleri bu kadar yaygınken eski kocamı durdurmanın tek yolu tanrısal bi güçten geçer diye düşünerek tavsiye edilen medyum yorumlarını araştırdım.manisa medyumları arasında gerçek medyum isimleri arasında bulduğum cihangir hocaya resmen yalvardım.allah razı olsun kabul etti de eski kocamın benden soğumasını uzaklaşmasını vazgeçmesini papaz büyüsüyle sağladı.derin bir oh çektim nihayet ben ve ailem kafamızı yastığa rahat koyabiliyoruz.bence cihangir hocanın numarasını not alın 0535 634 96 47

 15. iyi insan birine kötülük yapınca kendini kötü hisseder aşağılık biri de birine zarar verince acı duyar üzülür vicdanı sızlar.benim babam vicdansız birisi anneme ve bize zarar verdikçe kendini güçlü iyi hissediyor ama hepsi geçmişte kaldıcihangir hocanın papaz büyüsünden sonra babam süt dökmüş kedi.öyle aşağılık vicdansız allahtan korkmayan kuldan utanmayan babamı dize getiren kişi cihangir hocanın papaz büyüsü etkisi oldu.müthiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir